Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Sort direction
ar: اتجاه الترتيب

en: Create referenced entities if they don't already exist
ar: إنشاء الكيانات المشار إليها إذا لم تكن موجودة
