Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat

en: Create referenced entities if they don't already exist
ca: Crea les entitats referenciades si encara no existeixen

en: Store new items in
ca: Emmagatzema els nous elements a
