Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Sort direction
da: Sorteringsretning

en: Entity reference
da: Entityreference

en: Create referenced entities if they don't already exist
da: Opretter refererede entities hvis de ikke allerede eksisterer

en: Store new items in
da: Gem nye enheder i
