Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Sort direction
es: Dirección de ordenación

en: Entity reference
es: Referencia de entidad

en: Create referenced entities if they don't already exist
es: Crear entidades referenciadas si no existieran previamente

en: Store new items in
es: Almacenar nuevos términos en
