Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Entity reference
et: Olemi viide

en: Create referenced entities if they don't already exist
et: Loo refereeritud olemeid kui nad ei ole juba loodud

en: Store new items in
et: Hoiusta uusi elemente
