Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Sort direction
fa: جهت مرتب سازی

en: Create referenced entities if they don't already exist
fa: اگر موجود نیست عناصر ارجاع داده شده را ایجاد کن
