Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: Entity reference
fi: Entiteettiviittaus

en: Create referenced entities if they don't already exist
fi: Luo viitatut entiteetit jos niitä ei ole jo olemassa
