Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Sort by
fr: Trier par

en: Sort direction
fr: Sens du tri

en: Entity reference
fr: Référence à une entité

en: Create referenced entities if they don't already exist
fr: Créer les entités référencées si elles n'existent pas déjà

en: Store new items in
fr: Stocker les nouveaux éléments dans
