Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: Entity reference
he: רפרנס ליישות
