Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Sort direction
hi: क्रमबद्ध दिशा

en: Entity reference
hi: इकाई संदर्भ

en: Create referenced entities if they don't already exist
hi: यदि वे पहले से मौजूद नहीं हैं तो संदर्भित इकाइयाँ बनाएँ

en: Store new items in
hi: में नई वस्तुओं की दुकान
