Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: @label
hy: @label (@column)
