Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Sort by
it: Ordina per

en: Sort direction
it: Direzione ordinamento

en: Entity reference
it: Riferimento a entità.

en: Create referenced entities if they don't already exist
it: Crea le entità messe in relazione se non esistono

en: Store new items in
it: Memorizzare nuovi elementi in
