Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Sort direction
ja: 並べ替えの向き

en: Entity reference
ja: エンティティ参照

en: Create referenced entities if they don't already exist
ja: 参照先のエンティティが存在しなければ作成する

en: Store new items in
ja: 新しいアイテムの保存先
