Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Entity reference
nl: Entiteitsreferentie

en: Create referenced entities if they don't already exist
nl: Maak de gerefereerde entiteiten aan als deze nog niet bestaan

en: Store new items in
nl: Bewaar nieuwe items in
