Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Sort direction
ro: Direcţie de sortare

en: Entity reference
ro: Referință entitate

en: Create referenced entities if they don't already exist
ro: Creează entitățile referite dacă acestea nu există deja

en: Store new items in
ro: Stochează elemente noi în
