Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Sort direction
ru: Направление сортировки

en: Entity reference
ru: Ссылка на сущность

en: Create referenced entities if they don't already exist
ru: Создать сущность если она ещё не создана

en: Store new items in
ru: Сохранить новые элементы в
