Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Create referenced entities if they don't already exist
sk: Vytvoriť referencované entity, ak ešte neexistujú
