Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Sort direction
sv: Riktning för sortering

en: Entity reference
sv: Objektsreferens

en: Create referenced entities if they don't already exist
sv: Skapa refererade objekt om de inte redan finns

en: Store new items in
sv: Lagra nya objekt i
