Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Sort direction
ta: வரிசை திசை

en: Entity reference
ta: உருப்படி மேற்கோள்
