Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Sort direction
tr: Sıralama yönü

en: Entity reference
tr: Varlık referansı

en: Create referenced entities if they don't already exist
tr: Eğer yoksa, başvurulan varlıkları oluştur

en: Store new items in
tr: Yeni öğeleri şurada depola:
