Focused Entity Reference (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: Entity reference
uk: Посилання на сутність

en: Create referenced entities if they don't already exist
uk: Створювати сутності за посиланням, якщо вони ще не були створені до того

en: Store new items in
uk: Зберігати нові елементи у
