FolderShare (3.1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (78 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཚོལ་བཤེར

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: fields
bo: གནས་ཁོངས

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: image
bo: པར་རིས

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: File system
bo: ཡིག་ཆའི་མ་ལག

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: User autocomplete
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རང་འགྲིག་ཁ་སྐོང

en: Displays
bo: མངོན་འཆར

en: Created year + month
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ལོ་དང་ཟླ་བ

en: Created year
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ལོ

en: Created month
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ཟླ་བ

en: Created day
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ཉིན

en: Created week
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་གཟའ་འཁོར

en: The item has been deleted.
bo: རྣམ་གྲངས་དེ་སུབ་ཚར།

en: Interface
bo: འཆར་ངོས

en: Tracking user activity
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་བྱ་འགུལ་རྗེས་འདེད་བྱེད་པ

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ནང་དུ་སྤྱོད་པའི་AND/OR ཡི་བརྗོད་ཚུལ་མང་དྲག་འདུག འཚོལ་བཤེར་འདིའི་ནང་དུ་མདུན་གྱི་ཐ་སྙད་@count་ཁོ་ན་འདུ་རྒྱུ་ཡིན།

en: Search result highlighting input
bo: ནང་འཇུག་མངོན་བསལ་ཡིན་པར་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་པ
