FolderShare (3.1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: File
de: Dokumänt

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Done
de: Erlediget

en: Not found
de: Nid gfunde

en: Media
de: Medium
