FolderShare (3.1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (48 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Administer
mn: Удирдах

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Public
mn: Нийтийн

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: Upload
mn: Оруулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: file
mn: Файл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Delete all
mn: Бүгдийг устгах

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: menu
mn: цэс

en: image
mn: зураг

en: File system
mn: Файлын систем

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: 1 byte | @count bytes
mn[0]: 1 байт
mn[1]: @count байт
