FolderShare (3.1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (44 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Public
ps: ټوليز

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Links
ps: تړوني

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Views
ps: ليدنې

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Advanced search
ps: پرمخ تللی لټون

en: Upload
ps: پورته کول

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Done
ps: ترسره شو

en: OK
ps: سمه ده

en: Media
ps: رسنۍ

en: Close
ps: تړل

en: Change
ps: بدلون

en: Permissions
ps: اجازې

en: Copy
ps: کاپي

en: About
ps: په اړه

en: Task ID
ps: دنده پېژند
