FolderShare (3.1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (53 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: updated
sl: posodobljeno

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: Upload
sl: Nalaganje

en: User
sl: Uporabnik

en: file
sl: datoteka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Done
sl: Opravljeno

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Delete all
sl: Izbriši vse

en: help
sl: pomoč

en: Owner
sl: Lastnik

en: Close
sl: Zapri

en: menu
sl: meni

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: image
sl: slika

en: About
sl: O modulu

en: File directory
sl: Mapa

en: Uses
sl: Uporablja

en: File system
sl: Datotečni sistem

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: User autocomplete
sl: Avtomatično dopolni uporabnike

en: 1 byte | @count bytes
sl[0]: 1 byte
sl[1]: @count byta
sl[2]: @count byti
sl[3]: @count bytov
