FolderShare (3.1.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Created
ga: Cruthaithe
