FolderShare (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (48 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Status
ast: Estáu

en: Administer
ast: Alministrar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Administration
ast: Alministración

en: Comments
ast: Comentarios

en: Download
ast: Baxar

en: updated
ast: anováu

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Advanced search
ast: Gueta avanzada

en: Upload
ast: Xubir

en: User
ast: Usuariu

en: Files
ast: Ficheros

en: file
ast: ficheru

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Comment
ast: Comentariu

en: Filter
ast: Filtru

en: System
ast: Sistema

en: Owner
ast: Dueñu

en: Users
ast: Usuarios

en: Close
ast: Zarrar

en: Operation
ast: Operación

en: menu
ast: menú

en: This cannot be undone.
ast: Esto non puede desfacese.

en: Permissions
ast: Permisos

en: File system
ast: Sistema de ficheros
