FolderShare (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (115 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Status
ca: Estat

en: Administer
ca: Administra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Private
ca: Privat

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Public
ca: Públic

en: Administration
ca: Administració

en: Comments
ca: Comentaris

en: unknown
ca: desconegut

en: Logging
ca: Registre

en: Recommendations
ca: Recomanacions

en: Download
ca: Baixa

en: updated
ca: actualitzat

en: created
ca: creat

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Move
ca: Mou

en: Open
ca: Obert

en: Archive
ca: Arxiva

en: Access
ca: Accés

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Upload
ca: Puja

en: User
ca: Usuari

en: Files
ca: Fitxers

en: file
ca: fitxer

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Not found
ca: No trobat

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Fields
ca: Camps

en: items
ca: elements

en: Media
ca: Multimèdia

en: System
ca: Sistema

en: Owner
ca: Propietari

en: added
ca: afegit

en: Kind
ca: Tipus

en: Users
ca: Usuaris

en: All files
ca: Tots els fitxers

en: Close
ca: Tanca

en: Operation
ca: Operació

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Share
ca: Comparteix

en: Modified
ca: Modificat

en: Change
ca: Canvia

en: menu
ca: menú

en: This cannot be undone.
ca: No es pot desfer.

en: Lists
ca: Llistes

en: See also
ca: Vegeu també

en: Permissions
ca: Permisos

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: image
ca: imatge

en: images
ca: imatges

en: Personal files
ca: Fitxers personals

en: Copy
ca: Copia

en: Menus
ca: Menús

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Modified date
ca: Data de modificació

en: Offset
ca: Desplaçament

en: deleted
ca: suprimit

en: About
ca: Detalls

en: and
ca: i

en: Web services
ca: Serveis web

en: changed
ca: canviat

en: Delete...
ca: Suprimeix...

en: Uses
ca: Usos

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: File system
ca: Sistema de fitxers

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Scheduled
ca: Programat

en: Created year + month
ca: Any + mes de creació

en: Created year
ca: Any de creació

en: Created month
ca: Mes de creació

en: Created day
ca: Dia de creació

en: Created week
ca: Setmana de creació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Interface
ca: Interfície

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Search...
ca: Cerca...

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Public files
ca: Fitxers públics

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Task ID
ca: ID de la tasca

en: files
ca: fitxers

en: Master
ca: Mestre

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
ca: La vostra cerca usa massa expressions AND/OR. Només els primers @count termes s'han inclòs en aquesta cerca.

en: Search result highlighting input
ca: Destaca els resultats de la cerca realitzada

en: Public Files
ca: Fitxers públics
