FolderShare (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (96 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Status
el: Κατάσταση

en: Administer
el: Διαχείριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Public
el: Δημόσιες

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Comments
el: Σχόλια

en: Download
el: Λήψη

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Hourly
el: Ωριαία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Move
el: Μετακίνηση

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Access
el: Πρόσβαση

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Advanced search
el: Σύνθετη αναζήτηση

en: Upload
el: Αποστολή

en: User
el: Χρήστης

en: Files
el: Αρχεία

en: file
el: αρχείο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Fields
el: Πεδία

en: OK
el: ΟΚ

en: Media
el: Μέσα

en: System
el: Σύστημα

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Users
el: Χρήστες

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Folders
el: Φάκελοι

en: Folder
el: Φάκελος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Change
el: Αλλαγή

en: menu
el: μενού

en: This cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Lists
el: Λίστες

en: Permissions
el: Άδειες

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: image
el: εικόνα

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Menus
el: Μενού

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: deleted
el: διαγράφηκε

en: About
el: Περί

en: and
el: και

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: New Folder
el: Νέος Φάκελος

en: Uses
el: Χρήσεις

en: MIME type
el: MIME τύπος

en: File system
el: Σύστημα αρχείων

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: Created year + month
el: Δημιουργήθηκε έτος + μήνα

en: Created year
el: Δημιουργήθηκε το έτος

en: Created month
el: Δημιουργήθηκε το μήνα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: folder
el: φάκελος

en: Interface
el: Διεπαφή

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης

en: Public files
el: Δημόσια αρχεία

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Asc
el: Αύξ

en: Manage form display
el: Διαχείριση εμφάνισης φόρμας

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
el: Η αναζήτησή σας χρησιμοποίησε υπερβολικά πολλές εκφράσεις AND/OR. Μόνο οι αρχικοί @count όροι συμπεριλήφθηκαν στην αναζήτηση.

en: Search result highlighting input
el: Αποτέλεσμα αναζήτησης με επισήμανση της εισόδου
