FolderShare (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (100 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Status
sk: Stav

en: Administer
sk: Spravovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Private
sk: Súkromné

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Public
sk: Verejné

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: unknown
sk: neznáme

en: Recommendations
sk: Odporúčania

en: Download
sk: Prevziať

en: updated
sk: aktualizované

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Access
sk: Prístup

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Total
sk: Celkom

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: Upload
sk: Nahrať

en: User
sk: Používateľ

en: Files
sk: Súbory

en: file
sk: súbor

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Comment
sk: Komentár

en: Fields
sk: Polia

en: items
sk: položiek

en: Media
sk: Médiá

en: System
sk: Systém

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Users
sk: Používatelia

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Operation
sk: Operácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Modified
sk: Upravené

en: Change
sk: Zmeniť

en: This cannot be undone.
sk: Toto sa už nedá vrátiť späť.

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: image
sk: obrázok

en: images
sk: obrázky

en: Personal files
sk: Osobné súbory

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Menus
sk: Menu

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Offset
sk: Ofset

en: deleted
sk: odstranená

en: About
sk: Informácie o

en: and
sk: a

en: Release
sk: Vydanie

en: Web services
sk: Webové služby

en: Delete...
sk: Odstrániť...

en: Uses
sk: Používa

en: MIME type
sk: MIME typ

en: File system
sk: Systém súborov

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Created year + month
sk: Vytvorené rok + mesiac

en: Created year
sk: Rok vytvorenia

en: Created month
sk: Mesiac vytvorenia

en: Created day
sk: Deň vytvorenia

en: Created week
sk: Týždeň vytvorenia

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: 1 byte | @count bytes
sk[0]: @count bajt
sk[1]: @count bajty
sk[2]: @count bajtov

en: Interface
sk: Rozhranie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Public files
sk: Verejné súbory

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Manage form display
sk: Spravovať zobrazenie formulára
