FolderShare (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (43 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Status
sq: Gjendja

en: Administer
sq: Administrimi

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Administration
sq: Administrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: updated
sq: u përditësua

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: file
sq: skedar

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Comment
sq: Komenti

en: Filter
sq: Filtri

en: System
sq: Sistemi

en: Users
sq: Përdorues

en: Operation
sq: Veprimi

en: This cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Menus
sq: Menutë

en: About
sq: Informacione

en: and
sq: dhe

en: Web services
sq: Shërbimet web

en: File system
sq: File i sistemit

en: 1 byte | @count bytes
sq[0]: 1 byte
sq[1]: @count byte
