FolderShare (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (49 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Administer
af: Administreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Private
af: Privaat

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Public
af: Publiek

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: unknown
af: onbekend

en: Recommendations
af: Aanbevelings

en: Download
af: Laai af

en: updated
af: opgedateer

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Rename
af: Herbenoem

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Upload
af: Oplaai

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Filter
af: Filtreer

en: System
af: Stelsel

en: Users
af: Gebruikers

en: Operation
af: Operasie

en: None.
af: Geen.

en: Permissions
af: Regte

en: and
af: en

en: - All -
af: - Alle -

en: 1 byte | @count bytes
af[0]: 1 greep
af[1]: @count grepe

en: Master
af: Meester
