FolderShare (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (107 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Status
he: מצב

en: Administer
he: ניהול

en: Delete
he: מחיקה

en: Private
he: פרטי

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Public
he: ציבורי

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: unknown
he: אחר

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Download
he: הורדה

en: updated
he: עודכן

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Move
he: הזזה

en: Open
he: פתוח

en: Archive
he: ארכיון

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: הרשאות גישה

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Total
he: סך הכל

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: Upload
he: העלאה

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: file
he: קובץ

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Not found
he: לא נמצא

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Fields
he: שדות

en: items
he: פריטים

en: Media
he: מדיה

en: System
he: מערכת

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Users
he: חברי האתר

en: Close
he: סגירה

en: Operation
he: פעולה

en: Folder
he: תיקיה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Share
he: שיתוף

en: Modified
he: השתנה

en: Change
he: חשב

en: menu
he: תפריט

en: This cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Lists
he: רשימות

en: None.
he: ללא.

en: Permissions
he: הרשאות

en: Duplicate
he: שכפול

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: image
he: תמונה

en: images
he: תמונות

en: Copy
he: העתק

en: Menus
he: תפריטים

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: and
he: וגם

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Delete...
he: מחיקה ...

en: Uses
he: שימושים

en: MIME type
he: סוג MIME

en: File system
he: מערכת קבצים

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: Scheduled
he: מתוזמן

en: Created year + month
he: חודש + שנת יצירה

en: Created year
he: שנת יצירה

en: Created month
he: חודש יצירה

en: Created day
he: יום יצירה

en: Created week
he: שבוע יצירה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: folder
he: תיקייה

en: 1 byte | @count bytes
he[0]: בית אחד
he[1]: @count בתים

en: Interface
he: מִמְשָׁק

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Search...
he: חיפוש...

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: Public files
he: קבצים ציבוריים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Manage form display
he: ניהול טופס העריכה
