FolderShare (8.x-1.1) - en to ht translation catalogue (25 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Files
ht: Fichye

en: file
ht: fichye

en: All
ht: Tout

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
