FolderShare (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (49 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administer
kk: Басқару

en: Delete
kk: Өшіру

en: Private
kk: Жеке

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Download
kk: Жүктеу

en: updated
kk: жанартылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Upload
kk: Жүктеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: file
kk: файл

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Comment
kk: Пікір

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Fields
kk: Өрістер

en: System
kk: Системасы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Operation
kk: Операция

en: menu
kk: мәзір

en: This cannot be undone.
kk: Болдырмауға мүмкін болмайды.

en: None.
kk: Ешбір.

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: and
kk: және

en: File system
kk: Файлдық жүйе

en: 1 byte | @count bytes
kk[0]: 1 байт
