FolderShare (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (57 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Administer
ug: باشقۇرغۇچى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Private
ug: شەخسىي

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: file
ug: ھۉججەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: OK
ug: جەزملەش

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: System
ug: سېستىما

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Close
ug: يېپىش

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Sort by
ug: تىزىش

en: menu
ug: تىزىملىك

en: None.
ug: يوق.

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: image
ug: رەسىم

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: MIME type
ug: تۈرىMIME

en: File system
ug: ھۆججەت سېستىمىسى

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: Created week
ug: قۇرۇلغان ھەپتە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى
