FolderShare (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (99 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: plugin
lv: paplašinājums

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: view
lv: skatīt

en: updated
lv: labots

en: created
lv: izveidots

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Move
lv: Pārvietot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Rename
lv: pārsaukt

en: Total
lv: Kopā

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: User
lv: Lietotājs

en: Files
lv: Faili

en: file
lv: fails

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Done
lv: Pabeigts

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: New folder
lv: Jauna mape

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Fields
lv: Lauki

en: Delete all
lv: Dzēst visus

en: Media
lv: Multivide

en: help
lv: palīdzība

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: All files
lv: Visi faili

en: Close
lv: Aizvērt

en: fields
lv: lauki

en: Folders
lv: Mapes

en: Folder
lv: Mape

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Modified
lv: Modificēts

en: Change
lv: Mainīt

en: menu
lv: izvēlne

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: image
lv: attēls

en: Copy
lv: Kopēt

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Offset
lv: Atkāpe

en: deleted
lv: dzēsts

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: MIME type
lv: MIME tips

en: File system
lv: Failu sistēma

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: User autocomplete
lv: Lietotāja autoaizpilde

en: Callback
lv: Atsaukums

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: Created year + month
lv: Izveides gads + mēnesis

en: Created year
lv: Izveides gads

en: Created month
lv: Izveides mēnesis

en: Created day
lv: Izveides diena

en: Created week
lv: Izveides nedēļa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: folder
lv: mape

en: 1 byte | @count bytes
lv[0]: @count baits
lv[1]: @count baiti
lv[2]: @count baiti

en: File uploads
lv: Failu augšupielādes

en: The item has been deleted.
lv: Šī vienība ir dzēsta.

en: Interface
lv: Interfeiss

en: Public files
lv: Publiski faili

en: media
lv: mediji
