FolderShare (8.x-1.3) - en to os translation catalogue (29 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Administration
os: Разамынад

en: Comments
os: Комментари

en: Download
os: Рахæсс

en: view
os: бакаст

en: updated
os: сног

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Open
os: Конд у

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
