FolderShare (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (117 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: plugin
sv: insticksmodul

en: Administer
sv: Administrera

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Comments
sv: Kommentarer

en: unknown
sv: okänd

en: Download
sv: Ladda ned

en: view
sv: visa

en: updated
sv: uppdaterad

en: created
sv: skapad

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Message
sv: Meddelande

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Move
sv: Flytta

en: Update
sv: Uppdatera

en: Open
sv: Öppen

en: Archive
sv: Arkiv

en: Views
sv: Vyer

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Rename
sv: Byt namn

en: Total
sv: Totalt

en: Advanced search
sv: Avancerad sökning

en: Upload
sv: Ladda upp

en: User
sv: Användare

en: Files
sv: Filer

en: file
sv: fil

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Done
sv: Färdig

en: Not found
sv: Hittades ej

en: New folder
sv: Ny mapp

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Fields
sv: Fält

en: item
sv: objekt

en: Delete all
sv: Radera allt

en: help
sv: hjälp

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: All files
sv: Alla filer

en: Close
sv: Stäng

en: fields
sv: fält

en: Folder
sv: Mapp

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Modified
sv: Modifierad

en: Change
sv: Ändra

en: menu
sv: meny

en: Lists
sv: Listor

en: Are you sure?
sv: Är du säker?

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Changed
sv: Ändrad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: image
sv: bild

en: images
sv: bilder

en: Personal files
sv: Egna filer

en: Copy
sv: Kopiera

en: Menus
sv: Menyer

en: Directories
sv: Kataloger

en: Services
sv: Tjänster

en: Usage
sv: Användning

en: Restore
sv: Återställ

en: Modified date
sv: Ändrad datum

en: Offset
sv: Kompensera

en: nothing
sv: ingenting

en: deleted
sv: raderad

en: About
sv: Om

en: Release
sv: Utgåva

en: Delete...
sv: Radera...

en: Flags
sv: Flaggor

en: Uses
sv: Använder

en: MIME type
sv: Typ av MIME

en: File system
sv: Filsystem

en: Search index
sv: Sökindex

en: User autocomplete
sv: Automatisk ifyllning av användarnamn

en: Callback
sv: Återanrop

en: Displays
sv: Visningar

en: Created year + month
sv: Skapad år + månad

en: Created year
sv: Skapad år

en: Created month
sv: Skapad månad

en: Created day
sv: Skapad dag

en: Created week
sv: Skapad vecka

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: folder
sv: mapp

en: 1 byte | @count bytes
sv[0]: 1 byte
sv[1]: @count byte

en: File uploads
sv: Filuppladdning

en: The item has been deleted.
sv: Föremålet har raderats.

en: Interface
sv: Gränssnitt

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Public files
sv: Offentliga filer

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Task ID
sv: ID-nummer för händelse

en: Asc
sv: Stigande

en: files
sv: filer

en: Master
sv: Huvud

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
sv: Din sökning använde för många AND/OR-uttryck. Endast de första @count termerna togs med i denna sökning.

en: Search result highlighting input
sv: Sökresultat framhäver inmatning
