FolderShare (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (59 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: plugin
ka: დანამატი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Administer
ka: მართვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: view
ka: ნახვა

en: updated
ka: განახლებულია

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Open
ka: ღია

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Files
ka: ფაილები

en: file
ka: ფაილი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Done
ka: დასრულება

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Fields
ka: ველები

en: Delete all
ka: ყველას წაშლა

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: fields
ka: ველები

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Change
ka: შეცვლა

en: menu
ka: მენიუ

en: Permissions
ka: უფლებები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: image
ka: სურათი

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -

en: 1 byte | @count bytes
ka[0]: 1 ბაიტი
ka[1]: @count ბაიტი

en: Interface
ka: ინტერფეისი

en: Public files
ka: საჯარო ფაილები
