FolderShare (8.x-1.4) - en to mk translation catalogue (14 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Administer
mk: Администрација

en: Author
mk: Автор

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: help
mk: помош

en: menu
mk: мени

en: Menus
mk: Менија

en: File system
mk: Датотечен систем

en: User autocomplete
mk: Автом. довршување корисници

en: - All -
mk: - Сите -

en: File uploads
mk: Качувања на датотеки
