FolderShare (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (64 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: plugin
te: జోడింపు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: unknown
te: తెలియని

en: Download
te: దింపుకోలు

en: view
te: వీక్షించు

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Move
te: తరలించు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Open
te: తెరువు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Rename
te: పేరుమార్చు

en: Total
te: మొత్తం

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: User
te: వాడుకరి

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: file
te: ఫైలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Filter
te: వడపోయి

en: OK
te: సరే

en: help
te: సహాయం

en: Close
te: మూసివేయి

en: Change
te: మార్చు

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: About
te: గురించి

en: Release
te: విడుదల

en: Uses
te: వాడుకలు

en: File system
te: దస్త్ర వ్యవస్థ

en: - All -
te: - అన్ని -

en: 1 byte | @count bytes
te[0]: 1 బైటు
te[1]: @count బైట్లు

en: File uploads
te: ఫైలు ఎక్కింపులు

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Public files
te: బహిరంగ దస్త్రాలు
