FolderShare (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (100 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Administer
cs: Spravovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Public
cs: Veřejná

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: Download
cs: Stáhnout

en: view
cs: zobrazit

en: updated
cs: aktualizováno

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Move
cs: Přesun

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Open
cs: Otevřené

en: Archive
cs: Archiv

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Total
cs: Celkem

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: Upload
cs: Nahrát

en: User
cs: Uživatel

en: Files
cs: Soubory

en: file
cs: soubor

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Done
cs: Hotovo

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: New folder
cs: Nová složka

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Comment
cs: Komentář

en: Filter
cs: Filtr

en: Fields
cs: Pole

en: Delete all
cs: Smazat vše

en: Media
cs: Média

en: help
cs: nápověda

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Kind
cs: Typ

en: Close
cs: Zavřít

en: fields
cs: pole

en: Folder
cs: Složka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Modified
cs: Upraveno

en: Change
cs: Změnit

en: Are you sure?
cs: Opravdu?

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Changed
cs: Změněno

en: image
cs: obrázek

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Menus
cs: Menu

en: Services
cs: Služby

en: Usage
cs: Použití

en: Restore
cs: Obnova

en: deleted
cs: smazáno

en: About
cs: Popis

en: Release
cs: Verze

en: Uses
cs: Použití

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: File system
cs: Systém souborů

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: User autocomplete
cs: Automatické dokončování uživatelského jména

en: Displays
cs: Zobrazení

en: Created year + month
cs: Rok a měsíc vytvoření

en: Created year
cs: Rok vytvoření

en: Created month
cs: Měsíc vytvoření

en: Created day
cs: Den vytvoření

en: Created week
cs: Týden vytvoření

en: folder
cs: složka

en: 1 byte | @count bytes
cs[0]: 1 bajt
cs[1]: @count bajty
cs[2]: @count bajtů

en: File uploads
cs: Nahrávání souborů

en: The item has been deleted.
cs: Položka byla odstraněna.

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Re-index
cs: Reindexovat obsah

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
cs: Ve vyhledávání bylo použito příliš mnoho výrazů AND a OR. Pro hledání bylo použito pouze prvních @count podmínek.

en: Search result highlighting input
cs: Zvýraznit hledaný text ve výsledcích.
