FolderShare (8.x-1.5) - en to hy translation catalogue (55 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Administer
hy: Կառավարել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Download
hy: Բեռնել

en: updated
hy: թարմացում

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: file
hy: ֆայլ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Done
hy: Կատարված է

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: 1 byte | @count bytes
hy[0]: @count բայթ

en: Interface
hy: Ինտերֆեյս

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
hy: Ձեր որոնումը օգտագործել է շատ և / կամ արտահայտություններ: Միայն առաջին @count պայմաններն են ընդգրկված այս որոնմանը:
