FolderShare (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (58 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Administer
jv: Kelola

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Download
jv: Undhuh

en: view
jv: tampilan

en: updated
jv: wis diupdate

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Open
jv: Dibuka

en: Views
jv: View

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced search
jv: Golékan mahir

en: Upload
jv: Unggah

en: User
jv: Panganggo

en: file
jv: berkas

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Done
jv: Rampung

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Comment
jv: Komèntar

en: Filter
jv: Saring

en: Fields
jv: Field

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: image
jv: gambar

en: Menus
jv: Menu

en: About
jv: Ngenani

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: User autocomplete
jv: Panganggo otomatis lengkap

en: 1 byte | @count bytes
jv[0]: 1 byte
jv[1]: @count byte

en: Interface
jv: Polatan

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Asc
jv: Urut Maju

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
jv: Panggolèkan Sampéyan nggunakno kakèhan ekspresi AND / OR. Namung @count tetembungan pertama sing bisa dilebokaké ing panggolèkan iki.
