FolderShare (8.x-1.5) - en to no translation catalogue (106 entries)

en: Forms
no: Skjema

en: Home
no: Hjem

en: Title
no: Tittel

en: Body
no: Brødtekst

en: plugin
no: tillegg

en: Administer
no: Administrer

en: Delete
no: Slett

en: Author
no: Forfatter

en: Cancel
no: Avbryt

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: Public
no: Offentlig

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Administration
no: Administrasjon

en: Comments
no: Kommentarer

en: unknown
no: ukjent

en: Download
no: Last ned

en: view
no: vis

en: updated
no: oppdatert

en: created
no: opprettet

en: File
no: Fil

en: Edit
no: Rediger

en: Size
no: Størrelse

en: Search
no: Søk

en: Reset
no: Nullstill

en: None
no: Ingen

en: Message
no: Melding

en: Image
no: Bilde

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Save
no: Lagre

en: Default
no: Standard

en: Move
no: Flytt

en: Update
no: Oppdater

en: Open
no: Åpne

en: Archive
no: Arkiv

en: Views
no: Visninger

en: Add
no: Legg til

en: View
no: Vis

en: Path
no: Sti

en: Total
no: Totalt

en: Advanced search
no: Avansert søk

en: Upload
no: Last opp

en: User
no: Bruker

en: Files
no: Filer

en: file
no: fil

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Created
no: Opprettet

en: All
no: Alle

en: Done
no: Ferdig

en: Not found
no: Ikke funnet

en: Comment
no: Kommentar

en: Filter
no: Filtrer

en: Fields
no: Felt

en: Delete all
no: Slett alle

en: help
no: hjelp

en: Desc
no: Synkende

en: Owner
no: Eier

en: Close
no: Lukk

en: fields
no: felter

en: Folder
no: Mappe

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Created date
no: Dato opprettet

en: Modified
no: Modifisert

en: Change
no: Endre

en: menu
no: meny

en: Are you sure?
no: Er du sikker?

en: Permissions
no: Tillatelser

en: Duplicate
no: Dupliser

en: Changed
no: Endret

en: image
no: bilde

en: images
no: bilder

en: Copy
no: Kopier

en: Menus
no: Menyer

en: Usage
no: Bruk

en: Restore
no: Gjenopprett

en: Modified date
no: Sist endret dato

en: nothing
no: ingenting

en: deleted
no: slettet

en: About
no: Om

en: Release
no: Versjon

en: New Folder
no: Ny mappe

en: Flags
no: Flagg

en: Uses
no: Bruker

en: MIME type
no: MIME-type

en: File system
no: Filsystem

en: Search index
no: Søkeindeks

en: User autocomplete
no: Fullfør automatisk

en: Callback
no: Tilbakemelding

en: Displays
no: Skjermbilder

en: Created year + month
no: Opprettet år og måned

en: Created year
no: Opprettet år

en: Created month
no: Opprettet måned

en: Created day
no: Oprettet dato (dag)

en: Created week
no: Opprettet uke

en: folder
no: mappe

en: 1 byte | @count bytes
no[0]: 1 byte
no[1]: @count byte

en: File uploads
no: Filopplasting

en: The item has been deleted.
no: Objektet har blitt slettet.

en: Interface
no: Grensesnitt

en: Re-index
no: Re-indekser

en: Entity ID
no: Entitets-ID

en: Asc
no: Stigende

en: files
no: filer

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
no: Ditt søk har for mange AND/OR-uttrykk. Bare de første @count termene ble tatt hensyn til i dette søket.

en: Search result highlighting input
no: Utheving av innskrevet søkeresultat
