FolderShare (8.x-1.6) - en to si translation catalogue (22 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Administer
si: පාලනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Public
si: පොදු

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: file
si: ගොනුව

en: All
si: සියල්ල

en: Permissions
si: අවසර

en: image
si: රූපය
