FolderShare (8.x-1.7-alpha1) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Administer
br: Merour

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil

en: Permissions
br: Aotreoù

en: About
br: Diwar-benn
