FolderShare (8.x-1.7-alpha1) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Status
ky: Абалы

en: Administer
ky: Башкаруу

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: view
ky: көрүү

en: Search
ky: Издөө

en: Save
ky: Сактоо
